close
تبلیغات در اینترنت

نماد ها

سایر


موضوعات
مطالب پربازدید
جدید ترین مطالب
آرشیو
درباره ما
    ضد شیطان
    این سایت جهت افزایش اطلاعات دینی و فراگیری نماد ها و علامات فراماسونری و توضیحاتی از این قبیل می باشد. این وب از شما دوست عزیز در خواست دارد تا با اسال نظرات یا لینک های خود این مطالب را گسترده تر نمایید. باتشکر. afmb-33
لینک دوستان
پیغام مدیر سایت

جهت استفاده بهتر از مطالب سايت حتما فايل فونت هاي سايت را باحجم 244kb دانلود نموده و سپس مجدداً راه اندازي كنيد.


مديريت سايت برادران ضد فراماسونري


نظر از جمله عوامل مهم در اين سايت مي باشد.شما مي توانيد با نظراتتان ما را در جهت حفظ بيشتر و ارتقاء سايت ياري نمايد.
انجمن

برای ورود به  انجمن وبلاگ برادران ضد فراماسونري بر روی بنر زیر کلیک کنید.

اميد وارم لحظات خوبي را داشته باشيد.  

ورود به انجمن

مراسم ضد شیطانی مردم ایران در 22بهمن

مردم ایران نشان دادند که حق طلب وحق جو هستند و دست به حماسه هایی میزنند که در کشورهای دیگر کسی جرات حرف زدنش را ندارد زبان در وصف این حماسه عاجز است .


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, مراسم ضد شیطانی مردم ایران در 22بهمن,
تعداد بازديد : 223 | تاریخ:شنبه 07 مرداد 1391 ساعت: 10:36 | نویسنده: | نظرات()

این هرم رو خوب به خاطر بسپارید

در راس اون چشم جهان بین (تک چشم) که یه جورایی با دجال شباهت داره چون چشم چپه!!!!!
و در پایین هرم نگاه کنید که بردگان همیشه بدهکار
   you are here 
یعنی شما اینجا هستید که به شکل گوسفند نشون داده
که تمام انسانهایی که جزو هرم نیستن شامل این بخشن
بخش ماسونر ها رو ببینید که کجا هستند
اینا اعتقاد دارند که دنیا زیر نظر این هرمه


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, هرم قدرت,
تعداد بازديد : 207 | تاریخ:شنبه 07 مرداد 1391 ساعت: 10:27 | نویسنده: | نظرات()

پخش مهرهای منقوش به تک چشم دجال

بازهم غفلت ما موجب سوء استفاده شیاطین قرار گرفت تا زنگ خطری باشد برای شناخت هرچه بیشتر نمادهای شیطانی و راههای تبلیغی شیاطین و پیروانشان در جهت لطمه زدن به باورهای دینی و اعتقادی مسلمانان.

فَأَزَلَّهُمَا الشَّیطَانُ عَنْهَا فَأَخْرَجَهُمَا مِمَّا کَانَا فِیهِ وَقُلْنَا اهْبِطُوا بَعْضُکُمْ لِبَعْضٍ عَدُوٌّ وَلَکُمْ فِی الْأَرْضِ مُسْتَقَرٌّ وَمَتَاعٌ إِلَى حِینٍ
پس شیطان، هر دو را از [طریق] آن درخت لغزانید و آنان را از آنچه در آن بودند [چه مقام و مرتبه معنوی، و چه منزلت و جایگاه ظاهری] بیرون کرد. و ما گفتیم: [ای آدم و حوا و ای ابلیس!] در حالی که دشمن یکدیگرید [و تا ابد، بین شما آدمیان و ابلیسیان صلح و صفایی نخواهد بود، از این جایگاه] فرود آیید و برای شما در زمین، قرارگاهی [برای زندگی] و تا مدتی معین، وسیله بهرهوری اندکی خواهد بود. «سوره مبارکه البقرة/36»
پس از غفلتهای مکرر مردم و مسئولین فرهنگی کشور و سوء استفاده شیاطین و پیروان ایشان در ترویج نمادهای شیطانی و بسط انرژی های منفی ابلیسی در سطح شهرهای اسلامی، چه در ساختمانها و چه در بناهای تاریخی مذهبی، برای چندمین بار متوالی شاهد ترویج نمادهای دجالی در پی این بی توجهی ها هستیم .


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, پخش مهرهای منقوش به تک چشم دجال,
تعداد بازديد : 178 | تاریخ:شنبه 07 مرداد 1391 ساعت: 10:23 | نویسنده: | نظرات()

نفوذ معماری شیطانی فراماسونری در مسجد قدس تهران!

با دیدن مسجد قدس اولین سوالی که تمام ذهنم را پر کرد این بود که چرا این مسجد گنبد ندارند؟ نمی‌دانم شاید مشکل از من بود که نام مسجد، گنبد را در ذهنم تداعی میکرد؟ خودم را قانع کردم که به قول معروف دنیا را نباید سخت گرفت. این هم برای خودش ابتکاری است. حتما کلی فکر بکر،نیرو و هزینه به کار رفته تا این بنا با این عظمت و زیبایی این‌جا قد علم کند.


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, نفوذ معماری شیطانی فراماسونری در مسجد قدس تهران,
تعداد بازديد : 295 | تاریخ:شنبه 07 مرداد 1391 ساعت: 10:18 | نویسنده: | نظرات()

الگو برداری معماری ماسونی آگاهانه یا ناآگاهانه!

ترویج فراماسونی در دنیا، ساختمان های فرا ماسونی

این که فراماسون ها به شدت نماد گرا هستند هیچ شکی در آن نیست و تاکنون هم در اثبات این حرف کم نگذاشته اند…نمادها در بسیاری از جاها به کار میرود مخصوصا در معماری های نوین که شکلی به دور از هویت انسانی شکل گرفته اند و از آن آرامش خاص معماری قدیم به دور شده اند…اما در این پست به شما عکس هایی از معماری های ماسونی واضح و معروف نشان داده خواهد شد...این نوع معماری در سراسر دنیا رواج پیدا کرده حتی در ایران!!! آگاهانه یا ناآگاهانه!!! در این پست قصد دارم شما را بااین فاجعه بزرگ که در حال پیشرفت و گسترش است آشنا کنم... البته این خبر خوش رو هم به شما بدم که مدتی پیش این خبر رو  در سایت رجا نیوز خوندم که : معماری غربی در تهران ممنوع شد! که روی عدم ساخت هرم نیز تاکید کرده بود.


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, الگو برداری معماری ماسونی آگاهانه یا ناآگاهانه,
تعداد بازديد : 473 | تاریخ:شنبه 07 مرداد 1391 ساعت: 10:0 | نویسنده: | نظرات()

نشانه های ماسونی جام جهانی 2010

اگر در طرحهای مثلثی منقوش بر روی توپ این بازی ها که حرف و حدیث زیادی نیز درباره آن به وجود آمد اندکی دقت بفرمایید متوجه خواهید شد که 
روی بدنه
 توپ سه هرم آیرودینامیک طراحی شده که در کنار هر ضلع آن یازده مثلث یا رم کوچک تر قرار دارد که مجموعا در اطراف هر مثلث بزرگ ۳۳ مثلث 
یا هرم
 کوچک جای می گیرد.که اشاره به دو عدد فوق مقدس ماسونها یعنی یازده و سی وسه دارد! ( اعداد نه ، یازده ، سیزده و سی و سه اعداد مقدس ماسون ها هستند و در این میان ۱۱ از اهمیت ویژه ای برخوردار است).برای طراحی این توپ از یازده رنگ استفاده شده و همان طور که مستحضر هستید خود آرم شرکت آدیداس از جمله آرم های ماسونی معروف به شمار می رود.لذا حرف و حدیث هایی که در باره توپ به وجود آمد تنها وسیله ای برای متمرکز کردن توجهات بر روی توپ این بازی ها بود که در پس پرده تفکرات و اهداف شوم و شیطانی گردانندگان ماسون فیفا را در خود نهان کرده بود


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, نشانه های ماسونی جام جهانی 2010,
تعداد بازديد : 187 | تاریخ:شنبه 07 مرداد 1391 ساعت: 9:52 | نویسنده: | نظرات()

راز هاي دلار
پیش‌بینی یازده سپتامبر روی دلار آمریکا

داشتم در گوگل به دنبال یک کلیدواژه‌ای می‌گشتم، برخوردم به نتیجه‌ی عجیب و غریب!

اگر یک اسکناس ۲۰ دلار آمریکایی رو به درازا و از طرفی که عکس کاخ سفید هست تا بکنید:

و لبه های این اسکناس رو به طوری که انگار دارید هواپیما درست می‌کنید روی همدیگه بگذارید و بعد اون رو مثل شکل زیر عمودی دستتون بگیرید می‌تونید برج‌های دو قلوی مرکز تجارت جهانی رو ببینید که در آتش دارند می‌سوزند!

نه هنوز تموم نشده، حالا اسکناس رو برگردونید و پنتاگون رو خواهید دید که داره در آتش می‌سوزه:


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, راز هاي دلار,
تعداد بازديد : 158 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:48 | نویسنده: | نظرات()

نمادهاي فراماسونري در جعبه سيگار مارل بورو

داشتم دنبال  نماد در جعبه سيگار ميگشتم که ديدم نه تنها توش هرم بکار رفته (قسمت قرمز پاکت)،

بلکه اگر شما در پاکت رو ، کمي باز کنيد،ميبينيد که درست مثل هرم ماسوني ميشه و چشم جهان بين نيز به نمايش گذاشته ميشه! :


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, نمادهاي فراماسونري در جعبه سيگار مارل بورو ,
تعداد بازديد : 148 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:40 | نویسنده: | نظرات()

نماد x بالاي سر رئيس مجلس شوراي اسلامي

متاسفانه چند وقتي است که شاهد گسترش و اشاعه نماد هاي شيطاني و صهيونيستي در ميهن عزيزمان هستيم ، نوع و گستردگي اين نمادها و افزايش ضريب نفوذ آنها همزمان با گسترش پديده شيطان پرستي و عرفان هاي نو ظهور ديگر، خبر از فتنه اي بزرگ مي دهد که موازين و چهار چوب ديني و اعتقادي ما را هدف گرفته است.

يکي از اين نشانه ها حرف X سفيد رنگ در زمينه ي سياه است که شما حتما آن را تحت عنوان بوگير در زير آينه خودروها مشاهده کرده ايد.
ايجاد و گسترش اين نمادها بقدري در کشور ما به سهولت انجام مي شود که ديگر به راحتي در بعضي اماکن فرهنگي و ديني  ما نيز يافت مي شود شما نماد xرا مي توانيد پشت سر هئيت رئيسه مجلس شوراي اسلامي ايران مشاهده کنيد و معني اين سخن يعني نفوذ خواسته يا ناخواسته تفکرات شيطاني در ساختمانهاي مهم ومراکز عظيم فرهنگي کشور عزيز ايران اسلاميمان.


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, نماد x بالاي سر رئيس مجلس شوراي اسلامي,
تعداد بازديد : 147 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:37 | نویسنده: | نظرات()

ابلیسک و نمادهای شیطان پرستی در معماری ساختمان مجلس شورای اسلامی

بدنه این ساختمان مربع مربع است. و به نظرم این می تونه نماد صحفه شطرنجی باشه (از نماد های بسیار مهم ماسون ها). به علاوه اینکه پنجره های به کار رفته مربع های سیاه هستند و بدنه سفید. ببینید. عدد 13 عدد کاملا نحسیه توی فرهنگ ما درسته؟ جوری که بعضی ها پلاک 13 نمی ذاشتن می ذاشتن 1+12!حالا چه طوره که روی ساختمان مجلس شورای اسلامی مردمی با همین فرهنگ تعداد 13 پنجره ی کوچیک می بینید؟ 13 عدد مقدس ماسون هاست. فراماسیون ها این عدد رو توی کارهای خودشون قرار می دن. به پشت دلار آمریکا نگاه کنید؛ در این نماد ها 5 تا عدد 13 می بینید.


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, نمادهای شیطان پرستی در معماری ساختمان مجلس شورای اسلامی,
تعداد بازديد : 735 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:26 | نویسنده: | نظرات()
پنتاگـــرام:
ستاره پنج پر یا پنتاگرام یکی از مهمترین، قدرتمندترین و ماندگارترین سمبل ها در تاریخ بشر است. این علامت در فرهنگ و تمدن باستان مایان های امریکای لاتین، هند، چین، مصرو یونان از مهمترین و پرمعناترین علامتها بوده است. ابتدایی ترین شکل پنتاگرام بر روی دیوارهای غارهای عصر حجر کنده کاری شده بوده و در نقاشی های مردم بابل به عنوان الگوی ترسیم سیاره ونوس به چشم می خورد. رازهایی مابین سیر استفاده از این علامت، طراحی های قدیمی از مدار حرکت سیاره ونوس و رب النوع معروف بیشتر وجود دارد که گاهی باعث این تفکر غلط می‌شود که پنتاگرام سمبل ایشتر است. در کتب آسمانی مخصوصا کتابهای یهودیان بسیار زیاد به پنتاگرام ها اشاره شده است.


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, پنتاگـــرام, پنتاگرام در جهان کهن , پنتاگــرام در جــادو, پنتاگــرام مسیحیــان , پنتاگــرام در ویکـا و عقایـد نئوپگـان , تفاوت پنتاگــرام در قله رو به بالا یا قله رو به پاییـن, پنتاگــرام در شیطان پرستـی,
تعداد بازديد : 139 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:23 | نویسنده: | نظرات()

آبلیسک چرا و چگونه بوجود آمده؟؟؟

نکته جالب توجه در مورد ابلیسک‌ها این است که این نمادهای پاگانیسم هم‌‌اکنون رواج بسیاری یافته‌اند و در سه قرن گذشته صدها ابلیسک در نقاط مختلف جهان ساخته شده است. شاید بتوان این سازه شرک‌آلود را جزو معدود نمادهایی دانست که تا بدین حد در میادین و اماکن مختلف جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. نمونه‌های مختلف ابلیسک‌ها را می‌توان در کشورهایی چون آمریکا، انگلستان و ... مشاهده نمود. مشهورترین ابلیسک دوران مدرن که در عین حال بزرگترین ابلیسک تاریخ نیز است، ابلیسک یادبود جرج واشنگتن، اولین رئیس‌جمهور آمریکا و از اعضای ارشد لژ‌های ماسونی، است که در قرن نوزدهم در آمریکا ساخته شد.

در اقصی‌نقاط جهان از مسجد بزرگ سلطان احمد ترکیه تا صحن کلیسای اعظم سنت پیتر در واتیکان و محوطه کاخ سفید آمریکا شاهد ستون‌هایی با رأی هرمی‌ شکلی هستیم که سر به فلک کشیده‌اند. این ستون‌ها نمادهایی از الحاد و پاگانیسم نزد ادیان باستانی مصر بودند که در بازه‌های مختلف زمانی تفاسیر مختلفی از آنها شده است. امروزه ابلیسک‌ها تبدیل به یکی از نمادهای مورد احترام فراماسونری و پیروان فرقه‌های شیطان‌پرستی شده و این گروه‌های در چند قرن گذشته سعی داشته‌اند که آنها را در جای جای جهان پراکنده سازند.


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, آبلیسک, آبلیسک چرا و چگونه بوجود آمده؟؟؟, اهمیت ابلیسک در فرامانسونری و آیین شیطان‌پرستی, نماد شیطان در مرکز مسیحیت جهان , حذف نماد شیطان از مراسم رمی جمرات در جایگزینی آن با یک دیوار,
تعداد بازديد : 221 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:9 | نویسنده: | نظرات()

ضد عدالت (Anti justice)

از دیگر نمادهای شیطان پرستی آنتی جاستیک (Anti justice) به معنای ضد عدالت این تبر رو به بالا به معنای عدالت و رو به پائین ضد عدالت است . شیطان پرستان برای نشان دادن مخالفت خود با عدالت اجتماعی از هیچ فعالیتی مضایقه نمی کنند .


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, ضد عدالت (Anti justice),
تعداد بازديد : 100 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:8 | نویسنده: | نظرات()

چشمی در حال نگاه به همه جا ( چشم همه بین All seeing Eye)

شیطان پرستان اعتقاد دارند چشم در بالای هرم چشم شیطان است که بر همه جا نظارت و اشراف دارد این علامت در پیشگویی ، جادوگری و کنترل های مخصوص جادوگری مورد استفاده قرار می گیرد .
آن ها معتقدند این چشم لوسیفر شیطان است و کسی که قدرت کنترل آن را دارد بر تمام دارایی ها حکومت می کند . کافی است به دلار ، پول رایج آمریکا نگاهی بیندازید . این علامت اساس نظم و ساختار نوین جهانی است (
novus ordo skolorum) که در شکل صفحة بعد به زبان لاتین مشخص است . که ترجمه آن به انگلیسی (New order of the Ages)می شود.که در شکل پایین صفحه به آن اشاره شده است


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, چشم جهان بین All seeing Eye,
تعداد بازديد : 84 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:6 | نویسنده: | نظرات()

چشم شیطان(Eye of satan)

این نماد به معنای چشم شیطان «نظارت و اقتدار» کمتر شناخته شده است. فراماسون ها از این نماد زیاد استفاده می کنند. از دیگر نام های آن چشم همه بین (All seeing eye) می باشد که در طراحی دلار نیز به کار رفته است . که اگر دقت شود تک چشم چپ می باشد که در مورد دجال در روایات نیز آمده است


موضوع: اعداد و نماد های شیطان پرستی, نماد ها, چشم شیطان(Eye of satan ),
تعداد بازديد : 129 | تاریخ:جمعه 06 مرداد 1391 ساعت: 15:1 | نویسنده: | نظرات()
ليست صفحات
تعداد صفحات : 2
بنر هاي تبليغاتي