close
تبلیغات در اینترنت
هرم قدرت،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری

ضد شیطان
این هرم رو خوب به خاطر بسپارید در راس اون چشم جهان بین (تک چشم) که یه جورایی با دجال شباهت داره چون چشم چپه!!!!!و در پایین هرم نگاه کنید که بردگان همیشه بدهکار   you are here  یعنی شما اینجا هستید که به شکل گوسفند نشون دادهکه تمام انسانهایی که جزو هرم نیستن شامل این بخشن بخش ماسونر ها رو ببینید که کجا هستنداینا اعتقاد دارند که دنیا زیر نظر این هرمهیعنی در راس شیطان که اگر بحث باز شه میبینین که تمام وقایع دنیا مثلا 11 سپتامبر , جنگ 33 روزه , عراق و آمریکا , سال 2012 و ........ همشون…
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ي سايت


این سایت جهت افزایش اطلاعات دینی و فراگیری نماد ها و علامات فراماسونری و توضیحاتی از این قبیل می باشد. این وب از شما دوست عزیز در خواست دارد تا با اسال نظرات یا لینک های خود این مطالب را گسترده تر نمایید. باتشکر. afmb-33
موضوعات سايت
تاریخچه
تعریف
انواع شیطان پرستی
زمینه های پیدایش شیطان پرستی
شیطان در ادیان دیگر
مراحل ورود به شیطان پرستی
موسیقی و شیطان پرستی
کابالا
نقد فیلم ، بازی و برنامه کودک های شیطان پرستی
اعداد و نماد های شیطان پرستی
تصاوير
اطلاعیه
محرم
نويسندگان
Anti FreeMasonary ارسالی: 211
Anti FreeMasonary ارسالی: 0
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت ضد شیطان خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدپیغام مدیر سایت

جهت استفاده بهتر از مطالب سايت حتما فايل فونت هاي سايت را باحجم 244kb دانلود نموده و سپس مجدداً راه اندازي كنيد.


مديريت سايت برادران ضد فراماسونري


نظر از جمله عوامل مهم در اين سايت مي باشد.شما مي توانيد با نظراتتان ما را در جهت حفظ بيشتر و ارتقاء سايت ياري نمايد.
انجمن

برای ورود به  انجمن وبلاگ برادران ضد فراماسونري بر روی بنر زیر کلیک کنید.

اميد وارم لحظات خوبي را داشته باشيد.  

ورود به انجمن

این هرم رو خوب به خاطر بسپارید

در راس اون چشم جهان بین (تک چشم) که یه جورایی با دجال شباهت داره چون چشم چپه!!!!!
و در پایین هرم نگاه کنید که بردگان همیشه بدهکار
   you are here 
یعنی شما اینجا هستید که به شکل گوسفند نشون داده
که تمام انسانهایی که جزو هرم نیستن شامل این بخشن
بخش ماسونر ها رو ببینید که کجا هستند
اینا اعتقاد دارند که دنیا زیر نظر این هرمه

یعنی در راس شیطان که اگر بحث باز شه میبینین که تمام وقایع دنیا مثلا 11 سپتامبر , جنگ 33 روزه , عراق و آمریکا , سال 2012 و ........ همشون کنترل شده و از قبل پیش بینی شده است
و کم کم که جلو بریم بهتون ثابت میشه که شیطان در حال دستور دادن به برخی از انسانهاست!!!!!!!
این فرقه کاملا یه فرقه دینی است قبل از سیاسی بودنش اما چون به دینشون خیلی خیلی پایبندند همه چی رو حتی ازدواج و سیاست و غذا خوردنشون رو با نمادها و مذهبشون تطبیق میدن
آیا تا به حال چیزی درباره هرم قدرت (
Pyramid of power) شنیده اید؟
آیا می دانید من و شما در کجای این هرم واقعیم؟

آیا می دانید تجلی روایتی که گفته است دجال خود را امام زمان معرفی خواهد کرد در این هرم به وضوح دیده می شود؟
آیا از فتنه های غذایی اطلاع دارید؟
آیا می دانید تفسیر جمله معروف رئیس جمهور احمدی نژاد که :"تئوری دو فرزند کافی ست ، تئوری نابودی ملت هاست" در این هرم قرار دارد؟
این مطلب در هر جایی از اینترنت درج نشده است ، و حتما بخوانید و به آن فکر کنید ...
در قالب یک هرم که خود یهودیان طراحی و در محیط های اینترنتی منتشر کرده اند.می توانید این نام را در
Google
سرچ کنید تا تصویر آن نمایان شود. یهودیان ابراز داشته اند که نهایت هستی را ما در این هرم گنجانده ایم. و جالب است بدانید که تنها دندانی که در این پیکره درد می کند ایران و تشیع است. به خیال خود می خواهند با مسکن این درد را آرام کنند یا اگر نشد آن را از ریشه در بیاورند ولی غافل از اینکه این دندان درد این پیکره را به زمین خواهد زد.
خداوند در سوره توبه می فرماید :
"يُرِيدُونَ أَنْ يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ"
اما تفسیر پله به پله هرم
راس هرم
در کمال بی شرمی چشم شیطان را در راس این هرم قرار داده اند و همان گونه که می دانید (با این که ما توقیت نمی کنیم) این چشم به شدت به چشم دجال آخرالزمان شباهت دارد . در پست های آینده شباهت یکی از روایات امیرالمومنین با این چشم را بیان خواهم کرد.
شاه جهان
تصویر یک شاه در بالای هرم قرار دارد. یعنی یک نفر پادشاه کل جهان است بی آنکه شما بدانید. البته پژوهش گران غربی بیان کرده اند که احتمالا این شاه جهان همان ملکه انگلیس (ملکه الیزابت) است.شاید به همین دلیل کشور انگلیس سلطنتی نگه داشته شده است.برای اطلاع شما مسئولان شبکه های
BBC را ملکه الیزابت به شخصه تعیین می کند.
در فیلم 2012 که پایان دنیا را به تصویر کشیده است اولین کسی که وارد کشتی نجات بخش می شود ملکه انگلیس همراه 2 سگ خود است. (در فیلم 2012 کشتی نجات بخش با کشتی نجات بخش حضرت نوح (ع) مقایسه می شود. کشتی نوح دینداران را نجات داد ولی کشتی آمریکایی ها ثروتمندان را نجات می دهد.)
شورای 13 تاج دار
در این طبقه 13 خانواده سلطنتی کل دنیا را اداره می کنند. از جمله این خاندان ، خاندان سلطنتی بریتانیا ، خاندان سلطنتی اسپانیا ، خاندان سلطنتی مالت (که در جزیره مالت ساکن اند) و غیره می باشند.
انجمن 300 خاندان
در این طبقه 300 خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر 13 خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این 300 خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون
Bill Gates نیست. این 300 خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است. خاندان روچیلد ، خاندان راک فِلِر ، خاندان مِندِز ، خاندان آبنادانا ، خاندان بِنونیزد از آن دسته اند.
نکته : گفته شده است که دجال خود را امام زمان معرفی خواهد کرد. یاران امام زمان 313 نفراند.
13 تاجدار + 300 خاندان = 313
مراقب باشیم ...
خاندان های قدرتمند تابع
این خاندان تعدادشان می تواند متغیر باشد. باز ویژگی اینها ثروتمندی و اغلب یهودی بودن است. ((شاید)) خاندان
Bill Gates در این طبقه بتواند قرار گیرد.
اتاقهای فکر
اکنون که این خاندان ثروتمند جمع شده اند تا بر دنیا حکومت کنند طبیعتا ثروتمندی آنها دلیل بر متفکر بودنشان نیست. پس باید اتاقهای فکری ترتیب داد و از بزرگترین متفکران دنیا در آنها استفاده کرد تا بتوانند هرچه بهتر در راستای اهداف صهیونیسم در ضمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و ... به اداره دنیا بپردازند. کل تشکیلات و لژهای فراماسونری که اینهمه در مورد آن بحث شد در این طبقه قرار می گیرد. از اعضای این گروه که در تصویر به آنها اشاره شده میتوان به گروه بیلدربرگ ، کلوپ رم و ... اشاره کرد.

سلطه بر دارایی های جهان
تمام بانک های جهانی بلا استثنا توسط یهود اداره میشود. یعنی اگر پول خود را در بانکهای جهانی قرار دهیم یعنی در اختیار یهود قرار داده ایم تا با آن به تجارت بپردازد.
Pay Pal ها از این دسته اند. بنیان گذار ربای شبکه ای همین یهودیان هستند. در تاریخ درج شده که گاهی اوقات در اروپا تا 43 درصد از مردم ربا می گرفتند. خون مردم را در شیشه کرده بودند.
سلطه بر منابع جهان
یهود قصد دارد بر تمام منابع جهان تسلط بیابد به همین دلیل به برخی کشور ها حمله می کند تا به هر قیمتی بر آنها مسلط شود. به آمار زیر توجه کنید ...
تخمین ذخایر نفت برخی کشور های جهان
آمریکا و نروژ
           10 سال
کانادا
                      8 سال
ایران
                    53 سال
عربستان
                55 سال
امارات
                  75 سال
کویت
                 116 سال
عراق
                 526 سال
به همین دلیل هر کجا که منبع غنی باشد یهود آنجاست. برای همین یهود از کل اروپا لهستان را انتخاب می کند. چون لهستان منابع غنی پتاس داشت و انبار غله اروپا بود. همان طور که می دانید پتاس ماده اولیه تولید مواد منفجره چون باروت است. یهودیان در اروپا جنگ راه می انداختند و به کشورهای اروپایی باروت و غذا می فروخت و با جنگ راه انداختن میان اروپاییان خود به کناری می نشست و پول میشمارید.
در قرآن آمده است که : "لتجدن اشد الناس عداوتا للذين آمنوا اليهود واللذين اشركوا

سلطه بر جمعیت جهان
برای سلطه بر جمعیت جهان راهکار چیست ؟
روش کار : از بین بردن تولید نسل ، کاهش ازدواج ، افزایش طلاق ، افزایش بی بند و باری جنسی ، افزایش بیماری های واگیردار و ..
مگر چندین سال پیش خوک وجود نداشت. چرا آنفولانزای خوکی چندین سال پیش نبود؟ در سایت موسسه ای در واشنگتن به نام
Centers for Disease Control یا CDC اعتراف عجیبی نوشته شد. در این سایت بیان شد که وظیفه این موسسه ساخت ویروس های واگیر دار به اشکال مختلف از جمله خوکی و مرغی و غیره است.این موسسه هم اکنون روی ویروس هایی کار می کند تحت عنوان biological terrorism
که بطور مثال این ویروس ژن عرب را از غیر عرب تشخیص دهد و فقط عرب را آلوده کرده و بکشد و بر افراد دیگر تاثیر نگذارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ویروس و این موسسه روی نام هرکدان کلیک کنید.
جمعیتی در ایران با مذهب تشیع در هشت سال دفاع مقدس به قدری این یهودیان را انگشت به دهان نگه داشت که این گروه بیلدربرگ در اتاق های فکر خود جلساتی ترتیب دادند و طی آن اعلام کردند که باید به سرعت رشد جمعیت در میان ایرانیان و بخصوص شیعیان متوقف شود بلکه معکوس شود.و این برنامه عملی شد. نتیجه آن چه شد ؟ من و شما نوشتیم "فرزند کمتر ، زندگی بهتر" و به امام عصرمان خیانت کردیم.قبول دارم که رشد جمعیت نیاز به تامین اقتصادی و رفاهی و امثالهم دارد. ولی این آمار باید مدنظرمان باشد که : ایران در بین 70 کشور جهان با 1.8 درصد رشد جمعیت رتبه اول کنترل جمعیت را داراست. و جالب تر اینکه اسرائیل در این آمار با 8 درصد رشد جمعیت رتبه 70 را داراست. وهابیان طبق حکم مفتی های خود باید 4 زن داشته باشند و تا می توانند فرزند به دنیا بیاورند. رشد جمعیت وهابیت در ایران هم اکنون 8 درصد است.با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که تا چند سال دیگر جمعیت وهابیت در ایران در حد چشمگیری افزایش خواهد یافت.
اما چه باید کرد ؟ امام صادق در روایتی فرموده است " هرکه در برخی امور از ترس مسائل اقتصادی تن به این کار ندهد براستی به خداوند سوءظن دارد . یکی از این امور ازدواج است"

سربازان پیاده نظام
به این قسمت با دقت کنید. یهودیان در پروتکل های 24 گانه خود گفته اند که باید همه ادیان را از بین ببریم جز دین خودمان. آنقدر باید ادیان را تکه تکه کنیم که نتوانند با یک فرمان وحدت بدست آورند. (سیاست پلورالیزم) اختلاف روز عید فطر از نتایج این پروتکل ها می توان باشد. وظیفه ولایت فقیه در مملکت اسلامی همین است. اتحاد ادیان ! پس باید برنامه ای ریخت و پی ولایت فقیه را زد. باید جوانان جاهل را به خیابان ها ریخت و شعار "مرگ بر اصل ولایت فقیه" را به زبانشان انداخت. مثالهای تاریخی بسیاری در مورد فصل الخطاب بودن کلام ولایت فقیه وجود دارد که به عده ای از آنان اشاره می کنم.
1- وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید امام خمینی (ره) حکم اعتصاب را صادر کرد. ممانعت کارمندان شرکت نفت از کار کردن در این شرکت ها کمر دولت شاه را شکست. بختیار تصمیم گرفت از اسرائیل کارگر وارد کند. امام مجدد وارد صحنه شد و حکمی داد :"خون هر خارجی که قصد کار در ایران را دارد مباح است" به دنبال این حکم یک صهیونیسم جرات ورود به ایران را نیافت.
2- یکی از مهم‌ترین حوادثی که در ایام زعامت میرزای بزرگ شیرازی رخ داد، قضیه تحریم تنباکو بود. حکم تاریخی او در معاهده انحصار تنباکو در زمان ناصرالدین شاه -که با درخواست سید جمال الدین اسدآبادی و در پی نامه ایشان اتفاق افتاد- چنان مردم را به صحنه کشاند که شاه قاجار، مجبور به فسخ قرارداد تنباکو گردید. با صدور این حکم، مردم مبارزه سیاسی علیه قرارداد استعماری مذکور را یک وظیفۀ شرعی دانسته و به مخالفت شدید پرداختند. به‌طوری که ناصرالدین شاه مجبور شد با پرداخت غرامت، این قرارداد ننگین را فسخ کند.
این بخش به چهار قسمت مذهب ، دولت ، آموزش ، و رسانه است. از این چهار قسمت بخش رسانه به دلیل اهمیت بیشتر توضیح داده می شود.
Farsi1 (فارسی وان) : شبکه فارسی وان که چند سالي از افتتاحش نمی گذرد اهداف مرموزی در پیش رو دارد.اغلب فیلم و سریالهای پخش شده و درحال پخش از این شبکه مملو از روابط جنسی خانوادگی و خیانت و از این قبیل مسائل تخریب کننده بنیان خانواده است. رئیس این شبکه رابرت مرداک یهودی که رئیس سیستم های رسانه ای بزرگتری چون FOX است که این سیستم خود مشتمل بر زیر مجموعه هایی از جمله Fox News
است. درباره رابرت مرداک به بیان همین مطلب بسنده می کنیم. این فرد 50 روز قبل از حادثه عظیم 11 سپتامبر با بهای حدود 100 میلیون دلار اغلب دفاتر این دو ساختمان را اجاره کرد و سپس در اختیار شرکت های مختلف حاضر در برجهای تجارت جهانی قرار داد. پس از حادثه 11 سپتامبر و تخریب کامل این برج ها بیمه به عنوان خسارت 7 میلیار دلار به این مرد یهودی پرداخت کرد.
و اما جایگاه ما در این هرم قدرت : بردگان همیشه بدهکار
در پایین ترین نقطه حرم با کمال وقاهت تصویر گوسفندانی را درج کرده و روی آن عبارت
DEBT SLAVES را نهاده است و با فلش اشاره کرده که :" You Are Here "
در روی قاعده هرم در همین قسمت این عبارات درج شده است.
Birth (تولد) - School (مدرسه) - Labour (نیروی کار) - Taxes (پرداخت مالیات)
Debis (بدهکاری) - Retirment Cycle (چرخه بازنشستگی)
 به دنیا می اییم . تحصیل می کنیم. تبدیل به نیروی کار می شویم. درآمد خود را به پرداخت مالیات صرف می کنیم. سپس بخش اصلی چرخه رخ می دهد. بدهکاری ! وقتی بدهکار باشیم همواره به دنبال جبرانیم و در نتیجه از اتفاقات اطراف خود غافلیم. برای مثال آیا خبر دارید که چند سال پیش تانکهای آمریکایی در بین الحرمین رژه رفته اند؟سپس چرخه بازنشستگی و مرگ.
پس جایگاه بندگی چه شد. خداوند در قرآن فرمود :"ما خَلَقتَ الجِنَّ و الاِنس الا لِیَعبدون"
شیطان که رانده شد به جز یک خطا نکرد
خود را به سجده آدم رضا نکرد
شیطان هزار بار به از بی نماز
او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
اما برای خروج از زیر این هرم و شکستن آن چه باید کرد ؟
دوستان به محض اینکه تصمیم بگیریم که از این هرم خارج شویم خداوند کمکمان خواهد کرد و امام زمان خویش را خواهد فرستاد. شرط ظهور خواست عموم است.

پس به این نتیجه رسیدیم که یهودیان که منظور از یهود صهیونیسم است نه کلیمیان پیرو واقعی موسی غ  در پی این هستند که قدرت و نظام دنیا رو کاملا بر عهده بگیرند
و در این راه از شخصی واحد دسور میگیرند که شیطان است(((در مباحث بعدی ثابت می کنیم)))
وپس از آن شاه جهان است که کارشناسان اعم از غربی و ایرانی چه کلیمی و چه مسیحی به این نتیجه رسیدند که کسی است که به ظاهر مقام تشریفاتی داره و اونم ملکه انگلیس است
سپس قدرت دست سرمایه داران و ثروتمندانی است که حتی به خواب اسمشون رو نشنیدم نه اشخاصی مثل بیل گیتس فراتر از اون
و بعد اتاق فکری که مغز هرم یا همون اداره کننده دنیا میشه گفت که زیر نظر مقام های بالاتر قرار دارند
وسپس داراییه و منابع جهان وجمعیت جهان (که این ها همه از توابعشون هستند)
و بعد هم سربازان پیاده نظام
  که منظور جنگجو نیست منظور سزبازانی که قرار با ادیان دیگه بجنگند
وبعد هم ماییم (((با نهایت تاسف و تاثر همون گوسفندها))))
یه نکته قابل توجه
  ::::   این ها بسیار بسیار بسیار نمادگرا هستند به حدی که راه رفتن و دست دادنشون دارای نمادهای خاصی است که به موقع نمادهاشون رو هم بررسی می کنیم
یا اینکه با زهم در دو منطقه مختلف خدایانی بهنام ناگا و دیگری ناگال پرستیده میشد
آیا تصادفیست!!!!         مسلما نه!!!!!    و یا اینکه ...    و از آنجا که مصر باستان
  در دست اهریمن بوده و خدایان باطل بر اون منطقه حاکم بودن (قبل از آمدن حضرت یوسف پیامبر) اهرام ثلاثه ساخته شده به عنوان نمادی از شیطان به جا ماند که حالا بعد از گذشته هزاران هزار سال هرمی که سر آن عادی نباشد (یا از خود هرم جدا باشد یا نور دهد یا چشم در آن باشذ و به طور کلی هرم) از نمادهای مقدس این گروه برگزیده شد!!!
همچنین نماد این انجمن گونیا و پرگار هم هست لطفا به این متن از کتاب انجیل توجه کنید! الهام 13 کتاب انجیل: و من در کنار ساحل دریا ایستادم ودیدم دیوی از دریا بیرون آمد در حالی که 7 سر داشت و 10 شاخ که روی 10 تاجش بود و روی سرش اسم کفر بود! و دیدی دیدم که شبیه پلنگ بود و پا هایش شبیه خرس و دهانش همچون دهان شیربود.
و آن اژدها تمام قدرت و تاج تخت خود را به او بخشید!و او همه را مجبور میکند تا اسم او را در ئست راست یا بر پیشانیش داشته باشد! و هیچکس نمیتواند بخرد و بفروشد مگر اینکه آن عدد را با خود داشته باشد و آن عدد 666 است.
خوب متوجه شدید که عدد 666 در انجیل عدد شیطان است! و من به شما ثابت میکنیم که این عدد برای فروماسون ها و شیطان پرستان و یهودیان مقدس است!!
666 برای ماسونها و شیطان پرستها مقدس است میدانید چرا؟ دلایل متفاوتی دارد از جمله
درانجیل در قسمت مکاشفه یوحنا آمده است که 666 عدد شیطان است البته بعضی از مسیحیان میگویند دروغ است وما این عدد را 616 ترجمه میکنیم واینها عمدا" آنرا 666 میکنند در واقع آنها هر چیزی که نمادی در دین باشد آنرا تغییر میدهند وعموما" سعی میکنند آنرا کاملا" برعکس نمایند.
دلیل دیگر همین ستاره 6پر (هگزاگرام) است که تشکیل شده از 6 ظلع 6 زاویه 6 مثلث کوچک یعنی سه تا شش 666 به هر حال 666 تحت عنوان شماره تلفن شیطان بعنوان یکی از مهمترین کلیدواژه های ماسونها وشیطان پرستان برایشان مقدس استآنها فنون مخفی راکه از مصریان باستان یادگرفته بودن یا همون فنون مخفی کابالا رو گسترش دادند!و در سال 1307 میلادی شاه فرانسه آن ها را به جرم جرم انکار مسیح , همجنس بازی , بت پرستی و بعلاوه سحر و جادو دستگیر کرد. ولی این اتمام داستان نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تعالیمی که در بابل و مصر باستان به وجود آمده بود تا همین امروز هم به صورت مشهود به کار گرفته میشوند!!!!!! و نظم نوین جهانی که این روزها خیلی میشنویم به دست اون ها در حال تحقق است!!! یعنی از همون زمان اونها به دنبال نظم نوین جهانی بودند!!!!
و اونها در سایه و به طور مخفی هر جنگ , انقلاب و سیاستی را مهندسی کرده اند. آنها هر چه را که شما میخوانید میشنوید و میبینید کنترل میکنند!!!!! اونا با تلقین طرز تفکر مورد نظر جمعیت کثیری از مردم رو مدیریت میکنند! و در پست های کلیدی قدرت نفوذ کرده اند!!!!!

و در سایه , نظام سیاسی جدیدی را پایه گذاری کرده اند!!! و همینطور نظام اقتصادی و بد تر از اون نظام دینی!!!!! این است نظم نوین جهانی!!!!!!!!! نماد هایی که اونها برای کنترل جهان و ظهور دجال آماده کرده اند در اطراف ما زیاد است!!!!

این گروه اسکال اند بویز یکی از اجمنهای ماسونی است
اونی هم که با فلش نشون میده بوش خودمونه
به عکس روی اون پارچه نگاه کنین نمادی که با نماد مرگ یه فرقی ذاره
تو نماد مرگ جمجمه روی استخونهاست ولی اینجا جمجمه بالی استخونهاست واین هم نمادی دیگر از نمادهای ماسونهاست
این فرقه بسیار نمادگراهستند و بسیار حساس در نمادها به طوری که اگر یه سر سوزن نمادی فرق کنه دیگه به عنوان نماد اینها نمیشه بهش اشاره کرد!!!!


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

درباره : اعداد و نماد های شیطان پرستی , نماد ها , هرم قدرت ,

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
مطالب مرتبط
پاسخ یک گرافیست ایرانی به سامسونگ و شرکت تبلیغاتی اسرائیلی،شیطان پرستی و فارماسونری،برادران ضد فراما
مراسم ضد شیطانی مردم ایران در 22بهمن ،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری
پخش مهرهای منقوش به تک چشم دجال ،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری
نفوذ معماری شیطانی فراماسونری در مسجد قدس تهران! ،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری
الگو برداری معماری ماسونی آگاهانه یا ناآگاهانه! شیطان پرستی
نشانه های ماسونی در جام جهانی 2010،شیطان پرستی و فراماسونري،برادران ضد فراماسونری
راز هاي دلار،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری
نمادهاي فراماسونري در جعبه سيگار مارل بورو،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری
نماد x بالاي سر رئيس مجلس شوراي اسلامي،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری
نمادهای شیطانی در معماری ساختمان مجلس شورای اسلامی،شیطان پرستی و فراماسونری،برادران ضد فراماسونری

تاریخ : شنبه 07 مرداد 1391 نویسنده : Anti FreeMasonary l بازدید : 206

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
» فکرش را بکن.... »» شنبه 01 تیر 1392
» پیام های اخلاقی عاشورا 4 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا 3 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا 1 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا 2 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 4 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 5 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 2 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 3 »» سه شنبه 07 آذر 1391
بنر هاي تبليغاتي


آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
سایر


نظر سنجي
شما برای مقابله با شیطان پرستی چه راهی را پیشنهاد می کنید؟


امتیاز شما به این وبلاگ از 10 کدام گزینه است؟


لینک دوستان
آخرین مطالب ارسال شده

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به ضد شیطان مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

ضد شیطان