close
تبلیغات در اینترنت
معرفي چند گروه موسیقی شیطان پرست دنیا

ضد شیطان
معرفی چندگروه موسیقی شیطان پرست دنیا گروه bathory گروه  Quorthon گروه Immortal گروه NORTT گروه gruesome find گروه Evol گروه deicide گروه BARZAM گروه هپی ها گروه Tiamat گروه nazarene Impaled گروه گورو گروه MORTTIS  گروه Covenant   معرفی10 گروه موسیقی شیطان پرست دنیا گروه bathory این گروه از گروههای بلک متال با موسیقی سرد، خشک و تاریک که نشأت گرفته از رسوم و عقاید خشک اسکاندیناوی به همراه اشعاری که بیشتر بر پایه وطن پرستی ، دفاع از عقاید و رسوم اجدادشان وایکینگ ها وشیطان پرستی…
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ي سايت


این سایت جهت افزایش اطلاعات دینی و فراگیری نماد ها و علامات فراماسونری و توضیحاتی از این قبیل می باشد. این وب از شما دوست عزیز در خواست دارد تا با اسال نظرات یا لینک های خود این مطالب را گسترده تر نمایید. باتشکر. afmb-33
موضوعات سايت
تاریخچه
تعریف
انواع شیطان پرستی
زمینه های پیدایش شیطان پرستی
شیطان در ادیان دیگر
مراحل ورود به شیطان پرستی
موسیقی و شیطان پرستی
کابالا
نقد فیلم ، بازی و برنامه کودک های شیطان پرستی
اعداد و نماد های شیطان پرستی
تصاوير
اطلاعیه
محرم
نويسندگان
Anti FreeMasonary ارسالی: 211
Anti FreeMasonary ارسالی: 0
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت ضد شیطان خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدپیغام مدیر سایت

جهت استفاده بهتر از مطالب سايت حتما فايل فونت هاي سايت را باحجم 244kb دانلود نموده و سپس مجدداً راه اندازي كنيد.


مديريت سايت برادران ضد فراماسونري


نظر از جمله عوامل مهم در اين سايت مي باشد.شما مي توانيد با نظراتتان ما را در جهت حفظ بيشتر و ارتقاء سايت ياري نمايد.
انجمن

برای ورود به  انجمن وبلاگ برادران ضد فراماسونري بر روی بنر زیر کلیک کنید.

اميد وارم لحظات خوبي را داشته باشيد.  

ورود به انجمن

معرفی چندگروه موسیقی شیطان پرست دنیا

گروه bathory

گروه  Quorthon

گروه Immortal

گروه NORTT

گروه gruesome find

گروه Evol

گروه deicide

گروه BARZAM

گروه هپی ها

گروه Tiamat

گروه nazarene Impaled

گروه گورو

گروه MORTTIS 

گروه Covenant 

 

معرفی10 گروه موسیقی شیطان پرست دنیا

گروه bathory

این گروه از گروههای بلک متال با موسیقی سرد، خشک و تاریک که نشأت گرفته از رسوم و عقاید خشک اسکاندیناوی به همراه اشعاری که بیشتر بر پایه وطن پرستی ، دفاع از عقاید و رسوم اجدادشان وایکینگ ها وشیطان پرستی می باشد. گروه bathory در سال 1983 توسط quorthon که گیتاریست یه گروه محلی پانک بود در شهر استکهلم سوئدپایه ریزی شد. نام bathory برگرفته از اسم الیزابت باتوری ملکه خونخوار انگلیس است

گروه  Quorthon:

پایه گزار این گروه شیطانی که در آن زمان فقط 15 سال داشت با حمایت کمپانی های بزرگ بین المللی اقدام به نواختن و ضبط آهنگ هایی با مضامین شیطان پرستی نموده و آلبوم های مختلفی را ارائه داده است. Quorthon در مصاحبه ای عقاید خود را چنین بیان می کند.ساخته های من همه از اپرا الهام می گرفت ولی در کنار آن ها عقاید شیطانی هم اضافه می شد. البته من یک شیطان پرست نبودم ولی همیشه دوست داشتم طبق عقاید شیطان پرستی آهنگ بسازم و شاید دلیل اصلی نفرت من از مسیحیان و مبارزه با آنان به خاطر ظلمی که به اجداد ما وایکینگ ها کرده اند باشد.

گروه Immortal

گروه بلک متال نروژی Immortal در سال 1990 توسط Abbath پایه گذاری شد. این گروه پیش از این به طور غیر رسمی با نام "Amputation" فعالیت می کرد. تمام فکر، ایده و تصور کلی حاکم بر گروه، بر مبنای کلمه ی Blashyrkh پایه گذاری شده بود. Blashyrkh نام سرزمین های خاص ذهنی بود که   Demonaz و Abbath  در ذهن خود ساخته بودند در واقع Blashyrkh قلمروی افسانه ای برای شیاطین بود با سرشت شوم و ترسناک و سرزمینی با طبیعتی سرد و کولاک.

این گروه وسیله ی لبل فرانسوی "Records Listenable" و"Productions Osmose"حمایت شد، و آهنگ های مختلفی ساخت.

 "Black in Damned" آلبومی حیوان صفت و وحشیانه تر در مقایسه با آلبوم های قبل این گروه است که با کمک کمپانی Osmose   ساخته شد و پس از این با حمایت کمپانی آلمانی  Blast Nuclearبرای یک آلبوم جهانی اقدام کردند.

گروه NORTT

موسیقی پر از ابهام و وحشت، معتقد به تباهى و فساد در نفسی پر از نفرت از مرگ به تاریکی رسید .اشعار Nortt توسط خودش نوشته شده و بر پایه عقاید نهیلیسم و انارشیسم(ضد انسانی) شکل می گیرد و موزیک های Nortt مملو از یأس از زندگی است. بعضی از آلبوم های Nortt بقدری مخرب و ضد بشری می باشد. که بعضا شکایت چندین موسسه و کلیسای مذهبی دانمارک (این کشور ضد دین را) به دنبال داشته است. و عمدتا کمپانی های آمریکایی مثل: (label American Nortt) حامی و پشتیبان این گروه می باشند.

گروه gruesome find

گروهی با کارهای بسیار خشن با سبک بلک متال در کشور نروژ می باشد که خواننده این گروه در مصاحبه ای با جمله Magazine Devil می گوید، ما با بلک متال کثیف با برخی از ارازل دس متال نروژ کارمان را شروع کردیم.

گروه Evol

کلمه evol ترکیبی از evil و love است.این گروه ایتالیایی و یکی از فرقه های شیطان پرست که ترکیبی با پوچ گرایی به نام principle Black است که شامل نفی کننده بندگی دیگران.خط مشی و افکارشان خراب کردن پاک کردن حقیقت- کاذب بودن عشق- آزاد (بی بندوباری) بودن انسان است.سبک این گروه به شدت تحت تاثیر دوران باستان مخصوصا دوران تاریک age middle است زیرا این دوران را دوران آزادی انسان می داند و خود را امروزه اسیر قوانین به اصطلاح دموکراسی و به شدت مخالف آن، در آهنگهای evol به وضوح استفاده از سازهای باستانی به چشم می خورد.

گروه deicide

این گروه از اشعاری کفر آمیز و دین ستیز استفاده مینماید. و از گروههای اصلی دث متال به شمار می رود هسته اصلی گروه در Florida , Tampa به عنوان یک متال زیرزمینی در سال 1987 با نام Amon شکل گرفت. شرکتی بنامRoadrunner بعد ها این گروه را به نام Deicide تغییر نام داد. تاسیس سازمان Instensity Musical و خشونت ضد مسیحی توسط طرفداران متعصب Deicide و نیز ایجاد محلی برای اجرای موسیقی دث متال برای Deicide در آمریکا و علامت این گروه یک صلیب وارونه بر روی پیشانی می باشد.

رئیس این گروه - خود را مظهری از یک شیطان خالص معرفی می کند. و در اجراهای زنده، اقدام به ریختن اعضای حیوانات در میان جمعیت می نماید. به همین دلیل از کلوپ ها طرد شد ، نام گروه در مجلات مختلف تحریم شد ، و در لیست سیاه گروه های مخالف مسیحی و مبارزان با کشتار حیوانات قرار گرفت. عمده اعمال ضد تشکیلاتی گروه شامل برپایی مراسم ترسناکی بود که به صورت گروهی انجام می دادند. و این مراسم سریعا میان طرفداران آن رواج یافت و بیشتر آن ها را تحریک می کرد و دعوت به انجام مراسمی از این قبیل می نمود.

این گروه آلبومی را تولید می کند و برای عکس روی آلبوم از شکم پاره شده مسیح(ع) استفاده می کند.

گروه BARZAM

تاریخ بارزام همیشه با مبارزات شدید Varg با مسیحیان ، طرفداری شدید Varg از دین باستانی و خدایان اسطوره ای نروژ و حبس و زندانی شدن او آمیخته بوده است.

کلیه اشعار و موزیک این گروه بر عهده یک نفر به نام ورگ ویکرنس varg vikernes ملقب به کنت گریشناخ grishnackh count است.

حال ببینیم این شخص کیست؟

ورگ در 11 فوریه 1973 در برگن ( یکی از شهرهای شمالی نروژ ) به دنیا آمد . خود ورگ در مصاحبه ای گفته بارزام به معنای نهایت تاریکی است ( همانطور که بعدها به او لقب darkness of lord داده شد.

ورگ به جز یک سال زندگی با پدرش در عراق بقیه زندگی خود را در نروژ و برگن گذراند . او زادگاهش را این چنین تعریف می کند، اگر کسی دوستدار جنگل و طبیعت دست نخورده باشد از برگن خوشش خواهد آمد . اینجا پر از حیوانات وحشی ، کوه های سر به فلک کشیده و سرزمین های دست نخورده است . بعضی از نقاط جنگل به قدری انبوه است که برای راه رفتن بر روی زمین باید خزید

با پیوستن ورگ به بلک متال اولین مینی آلبوم خود را در سال 1992 بیرون می دهد که عکس جلد آن تصویر کلیسای سوخته corcnod بود که خود ورگ آنرا آتش زده بود.

kirke fantoft کلیسایی است در 5 مایلی جنوب برگن که در قرن 12 ساخته شده و یکی از معتبرترین کلیساهای نروژ است. در نخستین ساعات روز 6 ژوئن 1992 آتش زده شد . این کار را یا خود ورگ یا توسط گروه neoheaten که رهبری آن بر عهده ورگ بوده صورت گرفته است.

ورگ یهود و مسیحیت را آفت هایی معرفی کرده بود که ریشه ادیان کهن نروژ را سوزانده است و به نظر او و طرفدارانش سوزاندن معابد مسیحیان به نشانه به مبارزه طلبیدن آن ها و انتقام گیری از آن ها است که هزار سال پیش در نروژ آن ها معابد heaten ها و خود آن ها سوزانده اند را سوزاند.

ورگ و اورانیموس (گیتاریست mayhem و صاحب شرکت d.s.p) از برجسته ترین شخصیت های موسیقی بلک متال بودند و همکاری زیادی با هم داشتند ولی پس از اختلافاتی که بین آن ها بوجود آمد (چه از نظر عقیدتی و چه از نظر موسیقی) اورانیموس پیرو عقاید شیطان پرستی بود . برخلاف ورگ که شیطان را از ایدئو لوژی های مسیح می دانست. طولی نکشید که این اختلافات بالا گرفت.نهایتا ورگ اورانیموس را طی یک درگیری با ضربات متعدد چاقو به قتل می رساند .

گروه هپی ها

دهه 1960 م را در جوامع غربی دهه ی هپی (اباحی گری) می نامند و از اوائل دهه 1970 م بیشتر اعضای سابق "هپی ها" ـ كه به دلیل اباحی گری و تضعیف روابط خانوادگی در جوامع غربی از جامعه گسسته بودند ـ عضو گروه های نوظهور گردیدند و با عضو شدن در این گروه ها احساس عضویت در یك خانواده ی مصنوعی پیدا كردند. به جز این ها افرادی كه مبتلا به شرابخواری و استفاده از مواد مخدر و سرخورده از زندگی خانوادگی و محصول خانواده های متلاشی شده طلاق هستند، عضو این گروه های غیرمتداول می شوند.

از ویژگی های این گروه ها آن است كه رهبران شان این عقیده را ترویج می نمایند كه پیروان آن ها از ارتكاب گناه و خلاف نباید در خود هیچ گونه احساس حقارت و ندامت كنند و برای جذب جوانان در رده بندی تشكیلاتی گروه از زنان بهره می گیرند. در جوامع غربی، زن در رسانه های عمومی برای فروش كالا به عنوان یك ابزار استفاده می شود و گروه های غیر متداول هم برای جذب جوانان از وجود زن استفاده می نمایند. بعضی از این گروه ها ـ كه فقط جادوگری را ترویج می كنند ـ اكثر زنانی را كه طرفدار نظریه ی فمینیسم می باشند در این گروه های خود جذب می نمایند و این گروه ها را (زنان جادوگر) می نامند و عمل جادوگری برای زنان را فمینیسم معنوی می نامند. در غرب پیروان این گروه جادوگری را ویكا هم می نامند كه توسط یك نویسنده انگلیسی به نام جرالد گارنر (1964 ـ 1884 م) در اواخر دهه 1940م ترویج گردید. وی یك فراماسون بود و در موضوع جادوگری دو كتاب با عنوان جادوگری امروز و كتاب سایه ها را تألیف نمود. فراماسون ها برای مبارزه با دین همیشه از خرافات به عنوان جنبه های معنوی ترویج نموده اند و در این زمینه «باشگاه آتش جهنم» را در قرن هیجدهم میلادی در سراسر انگلستان تأسیس كرده بودند كه در آن، اعمال منافی عفت توسط اعضای آن صورت می گرفت.

گروه Tiamat

Tiamat نام یکی از خدایان اسطوره ای بابل باستان که متعلق به ایران بوده است.tiamatخدای پلیدی ها وبه شکل اژدهایی بوده که پس از اینکه marduk تمامی فرزندان او راکشت و پس از مبارزه با خود tiamat و کشتن او سرش را آسمان و بدنش را زمین قرار داداین گروه درآهنگ های خود عقاید کفر آمیز را بیان می نماید.

گروه nazarene Impaled

nazarene Impaled به معنی یهودیان اسیر در قفس است.این گروه شیطان پرست فنلاندی که ملقب به بزهای جهنمی هستند کار را از سال 1990 باسبک black/death شروع کرد ولی پس

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره : موسیقی و شیطان پرستی , معرفی گروه های موسقی شیطان پرست ,

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
مطالب مرتبط
برخی از گروههای زیر مجموعه رپ
موسیقی رپ
اعمال منافی عفت
مرلين منسون
دلايل استفاده از موسيقي
روند و روال متاليكا
ارزش‌هاي القايي متاليكا
Death Metal
متال موسیقی اعتراض
تخریب اموال عمومی

تاریخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 نویسنده : Anti FreeMasonary l بازدید : 316

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
» فکرش را بکن.... »» شنبه 01 تیر 1392
» پیام های اخلاقی عاشورا 4 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا 3 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا 1 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا 2 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اخلاقی عاشورا »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 4 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 5 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 2 »» سه شنبه 07 آذر 1391
» پیام های اعتقادی عاشورا 3 »» سه شنبه 07 آذر 1391
بنر هاي تبليغاتي


آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
سایر


نظر سنجي
شما برای مقابله با شیطان پرستی چه راهی را پیشنهاد می کنید؟


امتیاز شما به این وبلاگ از 10 کدام گزینه است؟


لینک دوستان
آخرین مطالب ارسال شده

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به ضد شیطان مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

ضد شیطان